Kolagenové doplňky od GOLD COLLAGEN®

Co je kolagen?

Kolagen je přirozenou součástí pokožky. Poskytuje podporu vaší pokožce a tkáním jako jsou klouby, vazivo a svaly. Je zodpovědný za sílu, odolnost, jemnost a pružnost mladé zdravé pokožky. Kolagen také napomáhá k tomu, aby vaše klouby a pojivová tkáň zůstaly silné, plně funkční a zdravé.


 

Kolagen se během našeho života přirozeně vytváří v buňkách, které se nazývají fibroblasty ve škáře a chondrocyty v kloubech. V průběhu života však hladina kolagenu v našem těle výrazně klesá, což způsobuje viditelné znaky stárnutí, jako jsou vrásky, povislá kůže, stejně jako problémy s klouby.

Jak naše kolagenové doplňky fungují?

man drinking - how liquid collagen supplements are absorbed by the body

Produkty GOLD COLLAGEN® jsou tekuté zkrášlující přípravky, nová generace péče o pokožku založená na jedinečné směsi aktivních složek, jako je hydrolizovaný kolagen a kyselina hyaluronová, které jsme zvolili pro jejich prospěšnost v problematice anti-ageing. Naše pokrokové složení bylo speciálně vytvořeno pro udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů zvyšováním přirozené tvorby kolagenu v těle, stejně jako hydratace a pružnosti pokožky.
 

Naše tekuté doplňky stravy mají příjemnou chuť, polykají se jednoduššeji než kolagenové tablety a jsou snadněji vstřebatelné. Hydrolyzovaný kolagen, jedna z hlavních aktivních složek, zůstává nepoškozen v průběhu trávení a jednoduše se vstřebává do krevního oběhu přes tenké střevo. Jakmile se hydrolyzovaný kolagen dostane k fibroblastům a chondrocytům, začne je stimulovat k tvorbě nového kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, které jsou nezbytné pro zdraví pokožky a kloubů. the science of ageing skin and GOLD COLLAGEN® supplements.


Přínos našich přípravků byl potvrzen několika klinickými studiemi. our peer-reviewed scientific publications.

Naše produkty

PURE GOLD COLLAGEN

Prvotní známky stárnutí

Pure

Čtěte více

ACTIVE GOLD COLLAGEN

Pro aktivní muže i ženy

Active

Čtěte více

GOLD COLLAGEN FORTE

Pokročilé známky stárnutí

Forte

Čtěte více